Twee nieuwe vestigingen voor ’t Bakhuus

Actueel |
5 jan 2026 |
Leestijd ± 1 tot 2 minuten

Franchiseformule ’t Bakhuus heeft er sinds begin van 2026 twee nieuwe vestigingen bij in Oss en in Wezep. Momenteel heeft de cafetariaketen 54 locaties door heel Nederland. In 2026 wil de formule uitbreiden naar circa 60 locaties. 

In Oss is Eetwinkel Ussen overgenomen. Deze wordt voortgezet als ’t Bakhuus en komt in handen van Alice Chou. Zij neemt het voormalige familiebedrijf over van Hans Jordaan en zijn zonen Roy en Wesley.

Van Eetwinkel naar ‘t Bakhuus

“Eetwinkel Ussen heeft een prachtige naam opgebouwd. Ik heb veel respect voor wat Hans, Roy en Wesley hier samen hebben neergezet. Mijn doel is om voort te bouwen op deze sterke basis en de zaak met dezelfde warmte en kwaliteit voort te zetten binnen ’t Bakhuus”, laat Alice Chou weten in een persbericht.

Eetwinkel Ussen wordt nu ’t Bakhuus en komt in handen van Alice Chou. (Foto: ’t Bakhuus)

Snacksalon ’t Middelpunt overgenomen

De andere nieuwe franchisezaak van ’t Bakhuus zit in Wezep. Daar hebben Mike Xu (37) en Lily Zheng (33) Snacksalon Het Middelpunt overgenomen. In de cafetariabranche maakte deze zaak die in het verleden naam door onder meer de titel ‘Cafetaria van ’t Jaar’ in de wacht te slepen.

Snacksalon ’t Middelpunt is overgenomen door Mike Xu en Lily Zheng. (Foto: ’t Bakhuus)

Nieuw avontuur

De naam Snacksalon Het Middelpunt prijkt voorlopig nog op de gevel maar de zaak zal stap voor stap transformeren naar de nieuwe naam: ’t Bakhuus, zo laten Xu en Zheng weten. Samen met hun twee kinderen die mee gaan werken in de zaak, kijken ze uit naar dit nieuwe avontuur. “Voor ons is dit een prachtige nieuwe uitdaging,” laat Xu weten. Het ondernemerskoppel heeft veel horeca-ervaring. Mike werkte maar liefst 15 jaar in een cafetaria en Lily runde 13 jaar lang een succesvol wereldrestaurant.

Landelijke keten

‘t Bakhuus is een landelijke cafetaria-franchiseformule die is opgericht door Andy Shan in 2004. Op basis van zijn ervaring en kennis als snackbarhouder, besloot hij een keten op te zetten. In 2015 opende het eerste filiaal in Ede. Inmiddels zijn er 54 vestigingen door heel Nederland. In 2026 is de ambitie om op 60 zaken uit te komen.